Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Mirc Sohbet Radyo Sohbet

Mirc Sohbet Radyo Sohbet çoğumuz eskiden AM veya FM frekansları üzerinden çarkıt bir müşteriyla radyo dinler; kanal düğmesini çevirir ve mütebeddil radyo istasyonlarının fısıltılarını dinlerdik. Fakat bugün değdavranışti – şimdi üzere bütün radyo istasyonları internette sayısal neşriyat yapmaktadır. Öyle ki, dünyanın her yerinden yapıt yapan ücretsiz internet radyo istasyonlarının bir tık uzakta evetğu eşsiz zamanlarda evetşıyoruz.

Bu fevkdaki donanım ve yazılımlara sahipseniz ve kullanabileceğiniz sakit bir odanız var ise yemeden içmeden internet radyonuzu kurabilirsiniz. Burada karşınıza dü şık çıkmaktadır. Bir numara seçenekte herşeyi AutoDj yazılı sınavmı kullanarak halledebilir ve anonsör desteğiyle bütün programlarınızı ve musiki parçalarınızı araç edebilir, sunucuya yükleyebilir ve 24 vakit radyonuzun başında olmasanız dahi radyonuzun otomatik çalmasını sağlayabilirsiniz.

RADYO şayet Android hizmetletim sistemini kullanan bir sıkıntısızıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız size ücretsiz olarak müzik dinleme imkanı sunan sükselı bir radyo uygulamasıdır.

Çoklu yürek ve kesim desteği sunan RADYO uygulamasının kişiselleştirilebilir temel görüntülükı sebebiyle favori müziklerinize henüz rahatlık erişebiliyor, kaydetme seçeneğiyle o an çdüz parözı kaydedebiliyor ve dilediğiniz saat dinleyebiliyor, zamanlayıcı net radio meselelevini kullanarak radyonun kendiliğinden olarak kapanmasını esenlayabiliyorsunuz.

İnternet radyonuzu kurmaya verdiyseniz yapmanız müstelzim ikinci kadem sizin dâhilin tatminkâr sitem ve pakete karar verip sipariş vermenizdir. Sunulan özellik ve imkanlar dahilinde bir intihap yapmanız yararınıza olacaktır.

Şu anda bu kent ortalama 4 milyon konuşmaçıevet, etikete ve kullanıcıevet seslenme ediyor ve etkileyici kataloğu ile müzikseverlere harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

TR Radyo olarak sizlere layenkati canlı radyo dinleme olanağı sunan bir internet radyosuyuz. Evet internet radyosu nedir diyerek hiç kaygı ettiniz mi? Neden internet radyosuyuz? İnternet radyosunun avantajları nelerdir?

This kent uses cookies. By continuing to use this website, you agree to our policies regarding the use of cookies.

klavyeniz var ise çav menfez kapama yahut radyo kanalını bileğhizmettirme kadar sorunlevlerde çok haydi haydi klavyeniz üzerinden strüktürlabilmektedir.

Shoutcast DSP Eklentisi Winamp programı,nda internet radyo yayını yapmanızı sağlayan ufak bir eklentidir. Bayağıdaki rabıtalantı marifetiyle indirebilirsiniz.

Online çalgı dinlemenin popüler evetğu şu zamanlarda, 2008 seneından beri dayanıklı çok bakım veren online çalgı platformu Spotify’dan bahsedeceğiz. çalgı dinlemeyi tamamen meşru hale getiren Spotify’ı en gür şekilde kesinlikle kullanabileceğinizi anlatıyoruz.

Kullanıcılara bilgisayarları üzerinden diledikleri radyoyu dinleme vesileı veren sükselı tatbikat, yalnızca internet ilişkisına ihtiyaç duymaktadır.

Bu sayede favori radyolarınız her çağ elinizin altında olur ve yalnızca birkaç bu radyo kanallarını dinlemeye saksılayabilirsiniz.

Bu uygulamayı Microsofta bildir Potansiyel ihlal Rahatsız edici karınerik Çocuk sömürmeı Kötü lakinçlı yazılım veya virüs Gizlilik düşünceları üstıltıcı kılgı Kötü performans İhlali elbette bulduğunuz ve sair yararlı olabilecek bilgiler

Mirc Sohbet Radyo SohbetEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet