Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


DJ Sohbet Siteleri

Canlı Radyo Yayınları, Ücretsiz Müzik Sitesi,DJ Sohbet Siteleri Bu internet radyosu, aklınıza mevrut her türlü radyo izlenceını yayınlayan binlerce küresel radyo istasyonuna giriş biletiniz. Sayısal tuner kristal netliğinde sinyal düzenır ve 20’ye kadar favori internet, DAB+ evet da FM istasyonu hafızası sunar.

Tasarrufı basitçe alarga kumanda, ana düzen ustalıklevlerini parmaklarınızın ucuna getirir. Mülevven görüntülük paneli, Spotify Connect’ten albüm resmini ve şarkı bilgilerini gösterirken internet radyosu yahut DAB+ kullandığınızda istasyon logolarını gösterir.

This website uses cookies to improve your experience. If you continue to use this kent, you agree. Ok Cpanel eklentisi olarak vüruttirilmiş bir yazılımdır. Mukayyetm ile alakalı detayları websitesinden incleyebilirsiniz.

mrb ihvan dü türlü iptv uydu alıcı çeyizı vardır, biri android sistemli iptv peyk alcı çeyizı, digeri next 2000 serisi kabilinden iptv peyk alıcı aygıtı vardır, her radyo url adresi her iptv aletinda çalışmaz, her radyoların url adresi iptv cihazınıza çhileışması yürekin aletinıza monu store aac formatını desteklemesi lazım destekliyorsa tum radyoları dinlersiniz, temelı radyolar mono bazı radyolar store temelı radyolar da acc formatinda yapıt yapıyor, bir arkadaş yazdı ya radyoların m3u8 url adreslerini paylaşırmkalori, tüm radyoların m3u8 url adresi yasak, bazı radyoların var m3u8 url adresi cözüm degil, m3u8 url adresinden yayın yaratıcı radyonun çav cıkış formatına bakacaksın formatı acc ise aletinda acc formatı desteklemiyorsa dinleyezsin dostum

Bu durumda şayet stüdyo tarzı bir internet radyosu tekvin etmek istiyorsanız, düzgülü bir radyo istasyonunda olması gereken tüm teknik özellikleride planlamanız gerekir. Öncelikle mikrofon yararlanmaında takkadak aşkın mikrofon kullanmanız şart. Bir mikrofon program sunucusu tarafından kullanılırken, gayrı mikrofon ise konular aracılığıyla kullanılabilir. şayet birden aşkın konuk olabilecek programlar var ise o çağ ikiden şu denli mikrofonda bulundurmak gerekebilir.

Hem aradığınız kucakeriklere sıkıca yetişebilmek hem bile dayak olmak derunin Google News’te  abone olun. çıktı sizde kendi internet tv kanalınızı veye internet video kanalınızı kurabilir, kendi kurumsal sitenizde bunu yayınlayabilirsiniz. Bunun muhtevain yeğin bir kamera, elektronik beyin ve bir adet internet yayıncılığı server hesabınız olması yeterli. Böylece kurumsal şirket olarak müşterilerinize, satış ağınıza ve ekibinize müteveccih yayınlar yapabilirsiniz.

Slow müzik yapıtı yaratıcı radyolara gene fevkda mevcut canlı radyo dinle kayranındaki listeden ulaşarak ruhunuza bir rakam besin esenlayabilirsiniz.

Kullanıcıların müzik zevkine ve dinleme kırmızıışhunrizklarına nazaran özelleştirilmiş şahsi profiller tevlit etmek bağırsakin farklı medya oynatıcılarından ve musiki akışı web sitelerinden data toplayan bir musiki öneri sistemi uyguladı.

Online çalgı dinlemenin pop evetğu şu zamanlarda, 2008 seneından beri dayanıklı çok hizmet veren online çalgı platformu Spotify’dan bahsedeceğiz. Musiki dinlemeyi silme meşru hale getiren Spotify’ı en mümbit şekilde ne kullanabileceğinizi anlatıyoruz.

Türkiye’bile bu tür ilk olarak üzere cihan ile müşterek 1940’larda hayata geçirilmiştir. Bu kategori, Sesli Mecelle eserlerinin birlikte seda efektleriyle yan yana dinleyiciye tiyatro hissi vermektedir. En önemlisi profesyonel kayıtlar yıllarca mahir isimlerin sesleriyle canlandırılmıştır.

Bir dahaki sefere versiyon yapmış olduğumda kullanılmak üzere girişimı, elektronik  radio posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet. Sayfamız karşı sayfanın alt kısmındaki değerlendirme kısmınden istek ve taleplerinizi iletebilir, eklenmesini istediğiniz radyoları bildirebilirsiniz.

Canlı Radyo Yayınları, Ücretsiz Müzik Sitesi,DJ Sohbet Siteleri

DJ Sohbet SiteleriEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet